CMS

BRANŻOWY WYKAZ FIRM - Kto? Co? Gdzie?

P.H.U. "STANLEY" Wojciech Świetlik

Kontakt

P.H.U. "STANLEY" Wojciech Świetlik
96-200 RAWA MAZOWIECKA
ul. Reymonta 11
814 28 24
814 54 51

Założona w 1983 r. i prowadzona przez Stanisława Świetlika firma STANLEY z Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie)szybko stała się cenioną marką oferującą modną odzież jeansową.

 

Dziś dzięki już ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży firma może pochwalić się wysoką pozycją na rynku jako jeden z wiodących producentów odzieży jeans w Polsce. Profesjonalne wyczucie sprawia, że doskonale orientuje się w potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów, oferując produkty wykonane z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Pojawiające się w coraz szerszym gronie użytkowników wyroby firmy STANLEY sprawiają, że ilość odbiorców systematycznie rośnie. Od samego początku moda męska jeans wiernie towarzyszy wyrobom firmy STANLEY.

 

Dysponując własnym zakładem uszlachetniania tkanin i nowoczesnym parkiem maszynowym firma jest w stanie zaoferować wysokiej jakości wyroby z jednoczesnym zachowaniem umiarkowanych cen. Dodatkowym atutem jest położenie w centralnej Polsce przy drodze Warszawa – Katowice pozwalające w łatwy sposób do niej dotrzeć z dowolnego miejsca w kraju.

W 2004 roku firma STANLEY otrzymała przynależność do "GAZEL BIZNESU" - elitarnego grona najbardziej dynamicznie rozwijających sie firm w Polsce. Dodatkowe starania Pana Stanisława Świetlika sprawiły, iż systematycznie już od pięciu lat firma jest laureatem prestiżowej nagrody PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY, a w roku 2008 ZŁOTEJ STATUETKI PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY - programu Promocji Kultury i Przedsiębiorczości działającego przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

info

INFORMACJE GOSPODARCZE I SPOŁECZNE

PREZENTACJA FIRMY
znajduje się również w produkcie systemowym
związanym z regionalną aktywnością gospodarczą

GABLOTA INFORMACYJNA

lokalizacja:
ul. Krakowska 6c

RAWA MAZOWIECKA

Pakiet Multiaktywny PLUS Ogłoszenia Informacyjne, Reklama Internetowa
Produkt Systemowy firmy Sport-Premium Sp.z o.o.

Lokalizacja firmy

P.H.U. "STANLEY" Wojciech Świetlik - Tematy branżowe: HANDEL HURTOWY, HANDEL DETALICZNY; Branże: ARTYKUŁY SPORTOWE, ODZIEŻ, OBUWIE, TEKSTYLIA, SKLEPY, PUNKTY SPRZEDAŻY; Podział branżowy: Odzież sportowa, Odzież, dodatki, Odzieżowe; Miejscowość: RAWA MAZOWIECKA; Województwo: ŁÓDZKIE; Słowa kluczowe: kurtki, spodnie bawełniane, spodnie jeansowe, spodnie męskie, spodnie struksowe, Stanley,