BRANŻOWY WYKAZ FIRM - Kto? Co? Gdzie?

Biuro Usług Turystycznych AGA TRAVEL jest FIRMĄ specjalizującą się w organizowaniu imprez turystycznych. Zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych, posiadam polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki oraz jestem wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego – numer wpisu 604.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór wycieczek i wczasów w atrakcyjnych zakątkach Polski. Jeśli planujecie Państwo wypoczynek dla całej rodziny z dużą liczbą atrakcji lub szukacie ustronnego miejsca, aby oderwać się od codziennego zgiełku miasta - pomożemy w wyborze miejsca oraz rezerwacji miejsc noclegowych.

Moja firma jest partnerem znanych i zaufanych przewoźników. Dzięki temu mogę Państwu przedstawić ofertę wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie.

Aby uzyskać więcej informacji o aktualnych wycieczkach krajowych i zagranicznych - zapraszam do mojego biura lub proszę o telefon. Udzielę Państwu wyczerpujących informacji i pomogę dobrać wycieczkę dla Państwa oczekiwań.

 

INFORMACJE GOSPODARCZE I SPOŁECZNE
PREZENTACJA FIRMY
znajduje się również w produkcie systemowym
związanym z regionalną aktywnością gospodarczą
Gablota Informacyjna
lokalizacja:
al. Kościuszki 22
KOŚCIAN
Pakiet Multiaktywny = Ogłoszenie promujące + Reklama Internetowa
Produkt Systemowy firmy Sport-Premium Sp. z o.o
Informacje o firmie
Ekspozycja zewnętrzna
Kontakt
BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH AGA TRAVEL
64-000 KOŚCIAN
Kokorzyn, Ul. Kościańska 23
tel.: 502 346 027
Planowanie dojazdu do firmy
Temat branżowy: SPORT, REKREACJA Branże: TURYSTYKA Podział branżowy: Biura podróży, Pozostałe Miejscowość: KOŚCIAN Województwo: WIELKOPOLSKIE Słowa kluczowe: biuro podróży